Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

Elektronické cigarety a liquidy začínají nahrazovat standartní cigarety a tabák. Elektronické cigarety už se vyrábí v nepřeberném množství variant a barevných provedení, každý má možnost si vybrat elektronickou cigaretu, která bude vyhovovat právě jemu.

Liquidy jsou vyráběny mnoha firmami, často bohužel i nepříliš důvěryhodnými, u jejichž výrobků si nemůžete být jisti složením a nevíte tak, co vlatně kouříte. Lahvička s nekvalitním nebo padělaným liquidem leckdy obsahuje jen základní informace o síle nikotinu a objemu. Mezi přední a nejuznávanější výrobce liquidů patří DEKANG, LIQUA a INAWERA, liquidy těchto výrobců osobně velmi doporučujeme.Úvod »» Liquid Dekang Apple 10ml - 0mg


    

Liquid Dekang Apple 10ml - 0mg

Dekang Jablko

skladem

 

Dostupnost: 4 pracovní dny po potvrzení objednávky zákazníkem
Číslo produktu: 233
Výrobce: DEKANG
Běžná cena 139 Kč (6 EUR)
Naše cena bez DPH : 66 Kč (3 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
80 Kč (3 EUR)

Liquid Dekang Apple 10ml - 0mg

Apple liquid má ovocnou a sladkou chuť. Jestliže milujete jablka, budete tuto příchuť milovat a rozhodně tento liquid vyzkoušejte.

E-liquid Dekang ( Classic, Silver, Gold, 4Season ) je určen k plnění a dokapávání všech systémů u všech elektronických cigaret. Lze jej použít do všech typů cartomizéru, clearomizéru, tank systému atd. u všech druhů elektronických cigaret, doutníků a dýmek.

Liquidy DEKANG jsou populární díky své skvělé ceně a vynikající chuti.
Kuřákům, kteří vykouřili cca 20 cigaret denně, by měla lahvička 10ml liquidu vydržet cca 5 dní, samozřejmě v závislosti na typu použité cigarety a intenzitě kouření.

Changning Dekang Biotechnology Co., LTD splňuje nepřísnější podmínky a certifikáty dané jak legislativou EU, tak USA, konkrétně jde o certifikáty CE, ROHS, SGS, ISO, MSDS, FDA.

Lahvičky DEKANG mají bezpečnostní dětskou pojistku a víčko s kapátkem.
Uchovávejte v chladu a temnu.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YTYwMGUwNW